Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
