Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
