Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Operations
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
