Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Search
sl: Išči

en: Configure
sl: Nastavi

en: Index
sl: Indeks

en: Language code
sl: Koda jezika
