Search API PinByPhrase (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Search
ur: تلاش

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Configure
ur: ترتیب

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
