Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Search
ar: بحث

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Configure
ar: ضبط

en: Index
ar: الفهرس

en: Language code
ar: رمز اللغة
