Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Search
az: Axtarış

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Index
az: İndeks

en: Language code
az: Dil kodu
