Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Operations
be: Аперацыі

en: Search
be: Пошук

en: Configure
be: Правіць

en: Index
be: Каталог

en: Language code
be: Код мовы
