Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Configure
da: Konfigurér

en: Index
da: Indeks

en: Language code
da: Sprogkode
