Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
