Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Index
fi: Indeksi

en: Language code
fi: Kielikoodi
