Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Operations
fr: Actions

en: Search
fr: Rechercher

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Configure
fr: Configurer

en: Language code
fr: Code de la langue
