Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Search
gl: Buscar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Configure
gl: Configurar

en: Index
gl: Índice

en: Language code
gl: Código do idioma
