Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Search
he: חיפוש

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Index
he: אינדקס

en: Language code
he: קוד השפה
