Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Operations
id: Operasi

en: Search
id: Pencarian

en: Node ID
id: ID Node

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Index
id: Indeks

en: Language code
id: Kode bahasa
