Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Operations
ja: 操作

en: Search
ja: 検索

en: Node ID
ja: ノードID

en: Configure
ja: 設定

en: Index
ja: インデックス

en: Language code
ja: 言語コード
