Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Search
ka: ძიება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Language code
ka: ენის კოდი
