Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Configure
kk: Баптау

en: Language code
kk: Тілдің коды
