Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Search
ku: گەڕان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Index
ku: نوانە

en: Language code
ku: کۆدی زمان
