Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Search
nl: Zoeken

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Configure
nl: Instellen

en: Language code
nl: Taalcode
