Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Search
nn: Søk

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Index
nn: Indeks

en: Language code
nn: Språkkode
