Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Search
pl: Szukaj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Index
pl: Indeks

en: Language code
pl: Kod języka
