Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عمل ها

en: Search
fa: جستجو

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Index
fa: شاخص

en: Language code
fa: کد زبان
