Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Operations
ru: Операции

en: Search
ru: Поиск

en: Node ID
ru: ID материала

en: Configure
ru: Настроить

en: Index
ru: Индекс

en: Language code
ru: Код языка

en: Exact phrase
ru: Точное совпадение

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
