Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Language code
sk: Kód jazyka
