Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
