Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Operations
uk: Операції

en: Search
uk: Пошук

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Index
uk: Індекс

en: Language code
uk: Код мови

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
