Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Configure
am: ውቀር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
