Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Search
cy: Chwilio

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Language code
cy: Côd yr iaith
