Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Operations
de: Aktionen

en: Search
de: Suche

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Remove one
de: Eine entfernen

en: View machine name
de: Systemname der Ansicht
