Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας
