Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Operations
it: Operazioni

en: Search
it: Cerca

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Configure
it: Configura

en: Index
it: Indice

en: Language code
it: Codice della lingua
