Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Operations
pt: Operações

en: Search
pt: Buscar

en: Configure
pt: Configurar

en: Index
pt: Índice

en: Language code
pt: Código do idioma
