Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Search
sq: Kërko

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
