Search API PinByPhrase (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
