Search API Recombee (4.0.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Region
km: តំបន់

en: no
km: ទេ
