Search API Recombee (4.0.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: yes
sk: áno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: no
sk: nie
