Search API Recombee (4.0.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: yes
bo: ཡིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: no
bo: མིན
