Search API Recombee (4.0.6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: yes
hu: igen

en: Search
hu: Keresés

en: Region
hu: Régió

en: no
hu: nem

en: Remove Items
hu: Elemek eltávolítása
