Search API Recombee (4.0.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: yes
ne: हो

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: no
ne: हैन
