Search API Recombee (4.0.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: yes
hy: այո

en: Search
hy: Որոնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: no
hy: ոչ
