Search API Recombee (4.0.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: yes
ru: да

en: Search
ru: Поиск

en: Region
ru: Область

en: no
ru: нет

en: Remove Items
ru: Удалить предметы
