Search API Recombee (4.0.7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: yes
th: ตกลง

en: Search
th: ค้นหา

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: no
th: ไม่
