Search API Recombee (4.0.8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: yes
ta: ஆம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Region
ta: பகுதி

en: no
ta: இல்லை
