Search API Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: yes
de: Ja

en: Search
de: Suche

en: no
de: Nein

en: Base URL
de: Basis-URL

en: The base URL is invalid.
de: Die Basis-URL ist ungültig.
