Search API Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: yes
uk: так

en: Search
uk: Пошук

en: no
uk: ні

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Base URL
uk: Базовий URL
