Search API Remote Management (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord
