Search API Remote Management (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
