Search API Remote Management (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authentication
ar: المصادقة
