Search API Remote Management (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta
